ترفــــــــــــــند

ساخت بنر

شارژ 2 هزار تومانی سیم کارت ایرانسل ممکن شد

امکان افزایش 2 هزار تومانی اعتبار سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل بدون نیاز به خرید کارت شارژ و وارد نمودن شماره رمز از طریق سرویس شارژ الکترونیکی ایرانسل ممکن شد.

       

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با استفاده از سرویس "شارژ الکترونیکی" (E-Charge) که برای نخستین بار در ایران توسط ایرانسل ارایه شده است، مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری می‌توانند از بین اعتبارهای 2، 5، 10 و یا 20 هزار تومانی هر یک را که مایل باشند انتخاب و بدون نیاز به خرید کارت شارژ و و وارد کردن شماره رمز آن، اعتبار سیم کارت خود را افزایش دهند.
 
با استفاده از سرویس شارژ الکترونیکی ایرانسل مشترکان سیم‌کارت‌های دایمی هم می‌توانند بدون نیاز به مراجعه به بانک، صورتحساب تلفن همراه خود را پرداخت و یا به حساب سیم‌کارت دایمی خود سپرده واریز کنند.
بنابر این گزارش از مزایای استفاده از خدمات شارژ الکترونیکی ایرانسل می‌توان به امنیت بالا در روند انجام تراکنش و کاهش امکان وقوع موارد تقلب از جمله کارت شارژهای تقلبی اشاره کرد.
ایجاد فرصت‌های شغلی برای علاقمندان با برخورداری از تنها یک دستگاه تلفن همراه و مهمتر از همه تسهیل روند انجام کلیه تراکنش‌های مذکور و در نتیجه صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی از دیگر مزایای این طرح به شمار می‌رود.
پس از انجام هر تراکنش، پیام کوتاهی برای فروشنده و مشترک ارسال می‌شود که تکمیل مراحل تراکنش شامل شارژ مجدد، پرداخت صورتحساب و یا سپرده را اطلاع می‌دهد.
هر عملیات شارژ الکترونیکی، در صورتی تکمیل شده تلقی می‌شود که طرفین، "پیام کوتاه تأیید" دریافت کرده باشند.
در این پیام، اطلاعات مربوط به تراکنش انجام شده، از جمله تاریخ و زمان دقیق انجام تراکنش، مبلغ منتقل شده، شماره تلفن دریافت کننده اعتبار یا وجه، میزان موجودی حساب مشترکان سیستم و کد تراکنش (TID) ارسال می‌شود.
بنا بر اعلام روابط عمومی ایرانسل درحال حاضر 216 فروشنده برگزیده ایرانسل در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، تبریز، اهواز، کیش، رشت، ارومیه، ساری، همدان، گرگان، بابل، کاشان، شیراز، بابلسر، چالوس، سنندج و مشهد مقدس آماده ارایه این خدمات به مشترکان ایرانسل هستند. که فهرست نام و نشانی آنان از طریق وب سایت ایرانسل به نشانی www.Irancell.ir قابل مشاهده است.
 
+ نوشته شده در  سه شنبه یکم مرداد 1387ساعت 16:1  توسط خانوم x  | 

با ايرانسل رايگان چت كنيد؟(این ترفند تنها در بعضی از شهرستانها فعال می باشد )

 

ما نيز تاکنون با سيم کارت هاي سومين اپراتور کشور به نوعي سر و کار داشته ايد. سيم کارت هاي  ايرانسل به دليل نوآوري هاي متعدد و تبليغات گسترده و به ويژه قيمت پايين توانسته است حضور موفقي را در عرصه مخابراتي کشور داشته باشد و با استقبال گسترده مردم روبرو شده است. به همين دليل ابتکارات و ويژگي هاي منحصر به فرد اين سيم کارت ها ، مشکلات و نقص هايي که ايرانسل به همراه دارد نيز به نوعي مخفي شده است. علاوه بر توانمندي هايي همانند GPRS و MMS ، ايرانسل قابليتهاي ديگري هم دارد که بسياري از افراد از آنها بي خبرند. يکي از قابليتهاي فوق العاده ايرانسل که به تازگي ايجاد شده است ، SMS Chat Zone نام دارد. ابزاري که شايد همينک با معرفي آن شما را به خريد يک سيم کارت ايرانسل وسوسه کند! SMS Chat Zone ابزاري است کاملأ رايگان و مجاني که به وسيله آن ميتوانيد يک ابزار چت کامل را از طريق SMS Chat روي گوشي خود داشته باشيد. توسط SMS Chat Zone شما ميتوانيد با دوستان خود که ايرانسل دارند چت کنيد ، دوستان جديدي را جستجو و پيدا کنيد ، از اتاق هاي چت استفاده کنيد و در کل يک محيط چت کامل را روي گوشي خود داشته باشيد. همچنين توسط SMS Chat Zone ، شما ميتوانيد پيام ها و آفلاين هاي دريافتي در ياهو مسنجر را هم به صورت SMS روي گوشي خود دريافت کنيد که خود اين موضوع نيز بسيار جالب است! در اين ترفند قصد داريم به معرفي نحوه کامل استفاده از SMS Chat Zone به طور کامل بپردازيم.

برای دیدن ترفند به ادامه مطلب برید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم تیر 1387ساعت 20:40  توسط خانوم x  | 

کدهاي مخفي سيم کارت هاي اعتباري ايرانسل

 

کدهاي مخفي سيم کارت هاي اعتباري ايرانسل
مدت زماني است که شرکت ايرانسل ، توانسته است با بهره گيري از شرايط و ويژگي هاي منحصر به فرد و همچنين ارائه سرويس هاي قابل رقابت با دو اپراتور ديگر بازار خوبي را در جامعه امروزي موبايل ايران فراهم نمايد و با قابليتهايي که به تنهايي فراهم کرده است همانند MMS و GPRS توانسته است استفاده کنندگان زيادي را جدب کند. اما اين سيم کارت هاي اعتباري نيز در دورن خود ترفندهاي مخفي را دارا هستند! فعال سازي پيامگير ، فعال سازي ذخيره شماره ، حذف همه سرويس ها ، دريافت تنظيمات MMS ، دريافت تنظيمات GPRS ، اين موارد هستند که به وسيله کد مخفي که با آنها داده ميشود امکان دريافت آنها از طريق گوشي امکان پذير ميباشد.
کافي است در گوشي اي که يک سيم کارت اعتباري ايرانسل در داخل آن قرار دارد ، کدهاي زير را توسط کليدهاي گوشي وارد نماييد:
#1*1*3*140* فعال سازي پيامگير
#3*1*3*140* فعال سازي ذخيره شماره تماس گيرنده
#4*1*3*140* حذف همه سرويس ها
#5*3*140* دريافت تنظيمات MMS
#6*3*140* دريافت تنظيمات GPRS

لازم به ذکر است سرويس ذخيره شماره تماس گيرنده شما را قادر مي سازد تا بدانيد در زماني كه در دسترس نبوده ايد، چه كساني با شما تماس گرفته اند. چنانچه تلفن همراهتان خاموش بوده يا خارج از محدوده پوشش شبكه باشد، كسي كه با شما تماس مي گيرد، به يك سرويس پيام گير هدايت مي شود كه در آنجا شماره اين شخص ذخيره مي شود. هنگامي كه تلفن همراهتان مجدداً در دسترس قرار گيرد، ليستي از تمام شماره هايي كه با شما تماس گرفته اند به همراه زمان اين تماسها از طريق SMS براي شما ارسال مي گردد.اين سرويس و سرويس پيام گير صوتي نمي توانند همزمان فعال باشند. شما تنها مي توانيد از يكي از دو سرويس ذخيره شماره تماس گيرنده يا پيام گير صوتي در يك زمان استفاده نماييد.

+ نوشته شده در  یکشنبه شانزدهم تیر 1387ساعت 12:53  توسط خانوم x  | 

ترفند مخفي ايرانسل: پخش موزيک سريال امام علي(ع) در تلفن همراه !

ترفند مخفي ايرانسل: پخش موزيک سريال امام علي(ع) در تلفن همراه !

بار ديگر قصد معرفي يک ترفند مخفي ايرانسل را داريم که با استفاده از آن و در اختيار داشتن يک سيم کارت ايرانسل مي توانيد به صورت رايگان موزيک سريال امام (ع) را از طريق تلفن همراه خود گوش کنيد !


براي استفاده از اين سرويس کافي است با تلفن همراه خود که داراي سيم کارت ايرانسل است به شماره اي که در ادامه مطلب به آن اشاره مي شود ، تماس گرفته و موسيقي سريال امام علي (ع) را بشنويد .
شايان ذکر است تماس با اين شماره کاملا رايگان بوده و هيچ هزينه اي براي شما ندارد!


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه شانزدهم تیر 1387ساعت 11:58  توسط خانوم x  | 

ترفند مخفي ايرانسل:انتقال اعتبار از يک سيم کارت به سيم کارت ديگر

 

ترفند مخفي ايرانسل:انتقال اعتبار از يک سيم کارت به سيم کارت ديگر

با ترفندي که امروز قصد معرفي آن را داريم قادريد تا تنها با ارسال يک پيام کوتاه ، مقدار اعتبار دلخواه خود را به سيم کارت ايرانسل ديگري انتقال دهيد !

تصور کنيد اعتبار سيم کارت اعتباريتان رو به پايان است و نياز به شارژ سيم کارت داريد ، در حالي که دسترسي به کارت شارژ نيز نداريد .

در چنين مواقعي بهترين گزينه انتقال اعتبار دلخواه از سيم کارت دوستتان به سيم کارت شما است . کافي است با وي تماس بگيريد تا اعتبار دلخواه خود را برايتان ارسال کند …


براي اين مظور کافي است ابتدا با سيم کارتي که قصد داريد تا از آن اعتبار بگيريد يک پيام کوتاه به صورت زير و به شماره 1112 ارسال کنيد

مبلغ مورد نظر به ريال: شماره سيم کارت مقصد

» به طور مثال فرض کنيد قصد داريم تا از سيم کارتي به شماره فرضي09350000000به شماره 09351111111 ، مبلغ 1000 تومان اعتبار انتقال دهيم .

بدين منظور کافي است از سيم کارت اول يک پيام کوتاه به شماره 1112 ارسال کنيد که در متن آن ابتدا شماره سيم کارت مقصد را نوشته و سپس علامت دو نقظه گذاشته و سپس مبلغ مورد نظر را به ريال وارد کنيد .

يعني :
پس از انجام عمل فوق و ارسال متن پيام به شماره 1112 ، به صورت اتوماتيک براي هر دو سيم کارت يک پيام کوتاه با مضمون انتقال موفقيت آميز اعتبار ارسال خواهد شد .

لازم به ذکر است حداقل مبلغ براي انتقال اعتبار 100 تومان مي باشد و بابت انتقال مبلغ 50 تومان کارمزد از سيم کارت مبداء کسر خواهد شد .

»» با توجه به ترفند فوق زين پس بيشتر مراقبت سيم کارت هاي اعتباري ايرانسل خود باشيد و از در اختيار گذاشتن تلفن همراه خود به افراد ناشناس خودداري کنيد  چرا که تنها چند ثانيه کافي است تا وي اعتبار سيم کارت شما را به سيم کارت خود منتقل نمايد .

منبع:http://didi2.blogfa.com

+ نوشته شده در  شنبه پانزدهم تیر 1387ساعت 21:16  توسط خانوم x  |